SEODEXTER

SEODEXTER – pozycjonowanie stron

Witamy na naszej stronie!

pozycjonowanie stron 

Małe firmy wymagają wsparcia na rynkach lokalnych – dzięki nam Państwa firma może radzić sobie jeszcze łatwiej!

Naszym głównym celem jest promowanie przedsiębiorstw, doradztwo, konsultacje i pomoc, która pozwala wybić się i znaleźć nowych klientów i kontrahentów.

Firmy działające na małych rynkach często nie mogą znaleźć dla siebie optymalnej drogi rozwoju. Chociaż na ogół konkurencja nie jest duża, to mała liczba potencjalnych odbiorców produktów oraz usług powoduje, że rozwój firmy często jest zablokowany przez zewnętrzne czynniki. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w zlikwidowaniu tej blokady.

W tym, co robimy, mamy wieloletnie doświadczenie. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Posiadamy szeroką wiedzę i umiejętności, które zdobywaliśmy latami, także jako niewielka firma.

Wiemy od podszewki, jak pomagać innym – chcemy dzielić się z Państwem tym, co pozwala na jeszcze prostsze i jednocześnie skuteczniejsze prowadzeni działalności gospodarczej na rynkach lokalnych.

Nasz serwis tworzą członkowie zespołów kilku śląskich agencji pozycjonujących – m.in. APIRIpl, TOP1 Katowice i kilku innych.

Zapraszamy serdecznie!