Wynajem busa w wypożyczalni samochodowej – jak to zrobić i ile to kosztuje?

Wynajem samochodu w Polsce – wynajem busa?

Wynajem samochodów PolskaGdy planujesz przylot do Polski większą grupą, na przykład na jakieś wydarzenie, warto pomyśleć o kwestii transportu. Alternatywnym rozwiązaniem dla taksówek czy autobusów jest wypożyczenie samochodu – dla grupy liczącej więcej niż 5 osób dobrym wyborem może być wynajem busa. Jak można to zrobić i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Dzisiaj wynajem samochodu w Polsce oferuje swoim klientom nie tylko możliwość dokonania wynajmu aut osobowych, ale również busów – to propozycja przeznaczona właśnie dla tych, którzy potrzebują auta z większą liczbą miejsc dla pasażerów. Warto jednak pamiętać o tym, że nie wszystkie firmy, które pracują na lotniskach, oferują klientom taką właśnie możliwość – warto wobec tego dokładnie zapoznać się z ich propozycjami przez internet.

Kto może wynająć busa?

Wynajem samochodu Polska” na to hasło nie pada szereg samochodów, tylko pełen zestaw pojazdów względem zastosowania i potrzeb. Busy to samochody, do których prowadzenia potrzeba zwykłego prawa jazdy w kategorii B. Warto pamiętać o tym, że firma może zastosować dodatkowe wymogi, na przykład wiekowe. Ponadto potrzebna będzie karta kredytowa do opłacenia kaucji, ale można też często skorzystać z opcji dodatkowego ubezpieczenia, które zwalnia z tego obowiązku. Oprócz prawa jazdy potrzebny będzie zazwyczaj również jeden dodatkowy dokument ze zdjęciem. Więcej informacji o wymaganiach można znaleźć na stronach wypożyczalni.

Ile kosztują busy na wynajem?

Wbrew pozorom wcale nie są to bardzo duże koszty. Zwykle wynajem samochodu w Polsce to nie jest jakiś ogromny wydatek, jedna warto zapoznać sie z cenami, bo na przykład wynajem busa na jedną dobę to wydatek rzędu 85-150 złotych zależnie od wybranego modelu oraz jego wyposażenia i dodatkowych opcji. Trzeba będzie dopłacić za możliwość wypożyczenia GPS czy fotelików dziecięcych. Kwota ta jednak jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę, że z pojazdu korzystać będzie kilka osób.

Warto wykonać wcześniejszą rezerwację

Gdy interesuje cię wynajem busa dla większej grupy, w takim przypadku zawsze warto wcześniej wykonać rezerwację, kontaktując się z określoną firmą prowadzącą wynajem samochodu w Polsce. Dzisiaj rezerwację można wykonać zarówno przez internet, bezpośrednio na stronie wypożyczalni, jak i także telefonicznie. Należy przy tym określić czas i miejsce odbioru samochodu. Podróżni korzystający z samolotów najczęściej wybierają podstawienie auta na port lotniczy, aby od razu z niego pojechać do wyznaczonego celu. Zobacz -> http://wypozyczalniasamochodowpolska.co.uk/wynajem-samochodu/.