Po godzinach: Pomysł na romantyczny weekend w górach

Planujesz romantyczny wyjazd z ukochaną osobą? Postaw na zawsze sprawdzone góry, które o każdej porze roku mają swój niezwykły urok i mnóstwo atrakcji. Piękna okolica, otoczenie przyrody oraz oferta przygotowana z myślą o parach – to wszystko znajdziesz w Szczyrku.

hotel skalny szczyrk - pokój 3 osobowy
źródło: www.hotelskalnyszczyrk.pl

Szczyrk jest malowniczą miejscowością w Beskidzie Śląskim, która cieszy się ogromna popularnością zarówno latem, jak i zima. Bo i atrakcji tutaj nie brakuje – można wybrać się na górską wędrówkę, skorzystać z oferty ośrodków narciarskich lub pozwiedzać zarówno miasto, jak i jego najbliższe okolice. To idealny pomysł na wypoczynek dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i w otoczeniu nienaruszonej przyrody. W odróżnieniu od większych, górskich kurortów, Szczyrk zachował malowniczość oraz dziki urok.

Planując romantyczny wypad w góry warto nie tylko dobrze wybrać miasto, ale też ofertę noclegową. A ta w Szczyrku jest naprawdę spora – bez względu na to, czy szukasz luksusowego hotelu czy bardziej kameralnego schroniska, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Warto też poszukać obiektu, który specjalizuje się w organizacji romantycznych wyjazdów – butelka wina na powitanie, możliwość skorzystania z sauny czy jacuzzi czy romantyczna kolacja przy świecach. Takie elementy sprawią, że wyjazd będzie rzeczywiście bardzo romantyczny, a przy tym wyjątkowo udany.

Na weekend we dwoje warto wybrać się w sezonie jesienno-zimowym, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Dobry, sprawdzony hotel zadba o to, by gorących atrakcji nie zabrakło podczas całego pobytu.

Po szczegóły zapraszamy na www.hotelskalnyszczyrk.pl.